מכוני ליווי – לא מה שחשבת (או אולי כן?)

למה כבר אפשר לצפות כשהולכים אל מכון ליווי? האם יש כאן סיבה לחשוש מהמוניטין של מקומות כאלו או שאולי חל שינוי בשנים האחרונות? ומה בנוגע למכונים שקרובים אלי ולמקום העבודה שלי? איפה אוכל למצוא מישהי איכותית באמת שתפנק אותי כשאני נשאר עד מאוחר במשרד? מכון ליווי נתפס פעמים רבות בתודעה דירות דיסקרטיות בחיפה של רוב הגברים כמקום צדדי ומלוכלך שהכניסה אליו היא בלתי נעימה בעליל, שלא לדבר על הבנות שנמצאות שם, אשר המוניטין שלהן בקרב מי מאיתנו שהלך עד כה למקומות הלא נכונים הוא, איך לומר, מוניטין רעוע במיוחד: הן מבחינת המראה החיצוני, הן מבחינת הפינוקים שהן יודעות לספק והן מבחינת הרצון שלהן לעסוק בלפנק אותך באמת.

לראות את כל הדירות דיסקרטיות >
סקס אדיר

יכול להיות לא ידעת בדיוק לאן אתה נכנס

למי מכם שהחוויה שלו הייתה פחות מטובה, שלא לומר נפלאה שמשאירה טעם של עוד, הרשו לנו להניח הנחה כללית: לא ממש ידעת לאן אתה הולך. פשוט הלכת למקום שעברת לידו כמה פעמים נערת ליווי בעיר כי זה מה שהכרת, או שזה פשוט המקום היחיד שהיה זמין עבורך ולא היו לך יותר מדי אלטרנטיבות. ובמכון הספציפי הזה כנראה שניצלו זאת כדי להכיר לך מישהי לא איכותית במיוחד, שלא מבינה את רזי המקצוע.

מהיום לא תצטרך עוד להמר על ההנאה שלך

האמת היא שהבעיה הזו מוכרת. בעבר הלא כל כך רחוק, פינוק אדיר אכן היה הנושא הזה משפיע על כלל הגברים של מכון לבילוי ליווי ואילו כמו בכל תחום שיש בו היצע וביקוש – מכוני ליווי שהציעו את השירות בסטנדרטים הגבוהים הם אלו שמשכו אליהם את הגברים – מה שבתורו הציב סטנדרטים גבוהים יותר עבור בנות שרצו להראות מארחות או נערות של מכון המציע ליווי – עד כדי כך שהיום זה מאוד שכיח למצוא מכונים שמציעים בנות מדהימות בלבד, שיודעות לפנק את הגבר שלהן בצורות שהוא רק העז לדמיין, או פשוט לתת לו לעשות את הפגישה כמו שהוא רוצה. והחדשות הטובות הן – כבר לא צריך לחפש יותר מדי, ניתן באמצעות גלישה פשוטה באתר למצוא את כל הבנות החמות בארץ.